Neuron pro vaše podnikání a inovace
číslo 14, 03/2018
View this email in your browser
Vážení příznivci Inovačního centra,
aktuální Neuron pro vaše podnikání jsme zaměřili na dění u nás - v Inovačním centru Ústeckého kraje. Nachystali jsme totiž novinky, které zato stojí. V první řadě rozjíždíme nový podnikatelský inkubátor zaměřený na začínající podnikatele v oblasti gastronomie s názvem Foodies Go! a startuje také již čtvrtý běh našeho tradičního inkubačního programu Startup Go!
ICUK ve spolupráci s Gastro Techno Group nově připravil čtvrtletní inkubační program pro začínající podnikatele v oblasti gastronomie Foodies Go! Nabídne specializované kurzy a workshopy (např. jak splnit legislativní a hygienické předpisy, jak správně nafotit produkt…), umožní potkat se s profesionály z oboru, poskytne příležitost k praktickému vzdělávání v gastronomii (kurzy pečení a vaření) a především k dispozici dá účastníkům profesionálně vybavenou kuchyň Showroom 12. Cena tříměsíčního programu je 1500 Kč a zahrnuje v sobě i využití veškerých služeb a akcí podnikatelského inkubátoru Startup Go!. Uzávěrka přihlášek je 8. dubna!

Nastartujte svůj food startup (foodie) s námi. Vaše nápady vypečeme dozlatova!
Více informací o programu
Přihlásit se do Foodies Go!

MÁTE NÁPAD NA PODNIKÁNÍ ANEBO JSTE ZAČÍNAJÍCÍ PODNIKATEL A POTŘEBUJETE NASTARTOVAT?

Zahajujeme další běh podnikatelského inkubátoru Startup Go! Ve čtvrtletním programu od nás získáte svého mentora, podporu od dalších specializovaných mentorů, byznysově zaměřené workshopy (lean canvas, marketing, prezentační dovednosti…) a v neposlední řadě „židli“ v našich sdílených kancelářích. Pomůžeme vám taky sehnat investora anebo s dotací pro začínající podnikatele. Cena tříměsíčního programu je 1500 Kč. Uzávěrka přihlášek je 8. dubna!
Více informací o Startup Go!
Přihlásit se do Startup Go!
DĚČÍN CITY HACKATHON: SMART CITY, SMART MOBILITY
23. - 25. 3., loď CARGO GALLERY, Děčín, Smetanovo nábřeží

 
Druhý kreativní víkend nad otevřenými daty je tu. Hledáme kreativce, ajťáky, datové analytiky... zkrátka všechny, kteří chtějí zlepšit své město a jeho dopravu! Hlásit se mohou 3-5 členné týmy i jednotlivci. VÍTĚZNÝ TÝM ZÍSKÁVÁ 20 000 KČ.
VÍCE INFORMACÍ + REGISTRACE
KDE JSME SE MOHLI VIDĚT
Snídaně Šampionů Junior tentokrát s Katarínou Kurajdovou byla věnována metodě Design Thinkingu. Podívejte se do naší fotogalerie na první fotky.
První výsledky metody Ophera Brayera pro zvyšování kreativity a matematického myšlení prezentovali učitelé ZŠ na konferenci Rethinking Education. Metodu v krátkém videu zhodnotila i expertka na strojové učení Nell Watson.
V únoru jsme pořádali již třetí ústeckou Fuckup Night. Více než 250 návštěvníků a 6 úspěšných hostů včetně vždy vtipného moderátora Tomáše Studeníka se skvěle bavilo. Mrkněte na video na našem FB.
SLEDUJTE NÁS A NIC VÁM NEUNIKNE
Facebook
LinkedIn
Website
Email
Newsletter Inovačního centra Ústeckého kraje je realizován v rámci projektu SMART akcelerátor pro Ústecký kraj, CZ.02.2.69/0.0/0.0/15_004/0000690.