INOVAČNÍ CENTRUM ÚSTECKÉHO KRAJE
View this email in your browser
 
Srdečně vás zveme na Festup - festival o začínajících firmách, kterým se daří letět vzhůru - a do programů pro začínající podnikatele a lidi s nápadem STARTUP GO a FOODIES GO!
Facebook
Website
NA CO SE MŮŽETE TĚŠIT / PROGRAM FESTIVALU

SUCCESS & FUCKUP STORIES
CESTA ÚSPĚŠNÝCH VČETNĚ JEJICH ZAKOPNUTÍ
14.30-15.30 a 16.30-18.00

 

MARKUS KRUGspoluautor, scenárista a  režisér Kazmovy ONE MAN SHOW
 
JAN MATĚJŮ CEO (čti šéf) DÁMEJÍDLO.CZ
 
INGRID POPOVIČmarketing manažer pro ČR a SR, GOOGLE


 
 
... A DALŠÍ.
Sleduj FB událost a web
Facebook
Website

GENERÁTOR NÁPADŮ
WORKSHOP NA ROZVOJ NÁPADŮ
14.30-16.00


Stroj na výrobu skvělých podnikatelských nápadů jsme ještě nevymysleli, ale! Na workshopu vám s nimi a jejich rozvojem pomůžeme! Už víte v čem podnikat nebo jak svůj nápad vylepšit?
REGISTRACE NA WORKSHOP

SPEED DATING SE START-UPY
16.30-18.00 

 
Chcete pracovat pro startup nebo naopak najít někoho do týmu? Ať už na full time či na chvilku, se zkušenostmi nebo bez – pokud máte elán, přijďte na populární speed dating (rande) a třeba se poštěstí!
REGISTRACE NA RANDE

EXPO

14.00-19.00
 
Kolem inovací se nemusíte jen procházet. Dotkněte se jich, vyzkoušejte je a ochutnejte! Čeká Vás jedna z největších interaktivních expozic startupů v kraji – dechberoucí technické vychytávky i gastronomické novinky.

STARTUP GO GRILL

19.00, 50bar, PedF UJEP
 
Vyvrcholením Festupu bude náš tradiční Grill, kdy si ugrilujeme nejen gastronomické pochutiny, ale také startupy na podiu‼️ 

Nenechte si ujít boj nadšených podnikatelů o zájem veřejnosti a investici! Představí se absolventi podnikatelského inkubátoru, ale prostor dáme i odvážlivcům z veřejnosti v kategorii “open pitch”.
REGISTRACE pro diváky
Facebook
Do 31. 10. 2018 máte ještě šanci přihlásit svou začínající firmu anebo podnikatelský nápad do našich inkubátorů - všeobecného StartUp Go! a specializovaného Foodies Go! pro oblast gastronomie. V několikaměsíčním vzdělávacím programu získáte svého mentora a mimo jiné individuální pomoc s byznys plánem, zacílením na vaše zákazníky, marketingem, právním poradenstvím... Více informací.
PŘIHLÁŠKA DO INKUBAČNÍCH PROGRAMŮ
Newsletter Inovačního centra Ústeckého kraje je realizován v rámci projektu SMART akcelerátor pro Ústecký kraj, CZ.02.2.69/0.0/0.0/15_004/0000690.